Jak zacząć

Przewodnik krok po kroku

Cześć, na tej stronie dowiesz się jak założyć profil, dodać ofertę, stworzyć sklep, dodać produkty… wiemy jest tego trochę 🙂

Serwis Katalog Ofert został tak przygotowany, aby użytkownik mógł samodzielnie tworzyć swoje oferty i produkty. Chcemy być blisko naszych klientów, dlatego nie wahaj się skontaktować i pytać. Na większość pytań znajdziesz odpowiedź na tej stronie i w zakladce FAQ, dodatkowo w swoim panelu  administracyjnym znajdziesz poradnik oraz komunikator w razie dodatkowych pytań. Mamy nadzieję, że nasz serwis spełni Twoje oczekiwani, bardzo się staramy, choć pewnie zawsze można zrobić coś lepiej. Razem damy rade! 

Pamiętaj: w każdej chwili możesz poprosić nas o pomoc ( za darmo utworzymy Twój profil i doradzimy w kwestii sprzedaży) 

logowanie w katalogu

Zobacz video jak utworzyć profil, krok po kroku 

konfiguracja sklepu

Zobacz video, w którym pokazuję jak skonfigurować sklep, korzystając z kreatora.

W każdej chwili możesz wrócić do ustawień swojego sklepu, tak aby uzupełnić wszelkie niezbędne informacje. Do akceptacji sklepu i sprzedaży produktów i usług, wymagamy podania danych informacyjnych o firmie/ osobie prowadzącej sprzedaż, jasnych zasadach dostarczenia produktów lub wykonania usługi. Możemy poprosić Cię o zweryfikowanie w tym podpisanie umowy na sprzedaż produktów i usług za pośrednictwem serwisu Katalog Ofert.

Zobacz video jak uzupełnić dane o swoim sklepie w serwisie.

Zobacz video, w którym pokazuję jak utworzyć samodzielnie voucher w serwisie. W prezentowanym video zostanie stworzony voucher w którym przy zakupie można podać Imię i nazwisko odbiorcy oraz adres e-mail. Taka funkcja może być wykorzystana na potrzeby tzw. vouchera prezentowego.